Przedstawienie teatralne „Pinokio”

W przedszkolu Bajeczka w Warszawie odbyło się wyjątkowe przedstawienie teatralne pod tytułem „Pinokio”. Dzieci z grup „Motylki” oraz „Sówki” przebierały nóżkami i nie mogły się doczekać rozpoczęcia spektaklu. Bajka o Pinokiu jest wszystkim dobrze znana, ale tym razem dzieci miały okazję zobaczyć wydarzenia na żywo i w kolorowej oprawie scenicznej! Opowieść o pajacyku, który chciał zostać prawdziwym chłopcem i chodzić z innymi dziećmi do szkoły, była dla dzieci bardzo wartościowym wydarzeniem, ponieważ w trakcie przedstawienia nauczyły się też, że starszym ludziom należy się szacunek, a kłamstwo zazwyczaj ma krótkie nogi. Czekamy na kolejną bajkę oraz kolejne przedstawienie, które odbędzie się w naszym przedszkolu!