Prywatne – niepubliczne przedszkole Warszawa – blisko dzielnicy Bemowo

Niepubliczne przedszkole Bajeczka (zlokalizowane bliżej warszawskiej dzielnicy Bemowo) na ulicy Jana Kazimierza 35 to miejsce pełne radości i dziecięcego śmiechu. Powstałe z myślą o Najmłodszych doskonale trafia w ich potrzeby. Podobnie jak nasze drugie przedszkole, tworzy bezpieczną przestrzeń, gdzie najmłodsi mogą odkrywać siebie, ćwiczyć nowe umiejętności, nawiązywać przyjaźnie, rozwijać pasje i mocne strony, czy poznawać cały otaczający je świat. A wszystko to pod okiem wspaniałej kadry, która sprawia, że każdy dzień mija w magicznej atmosferze.

Przedszkole położone jest nieopodal dzielnicy Warszawa Bemowo i może poszczycić się wysoko wykwalifikowanym, zaangażowanym zespołem, który dobrze zna i rozumie potrzeby swoich Podopiecznych. Pracujący w placówce pedagodzy są otwarci, serdeczni i wrażliwi, przez co potrafią zdobyć sympatię każdego dziecka. Ich przyjazna, pełna szacunku postawa oraz pozytywne nastawienie sprawiają, że Najmłodsi czują się swobodnie w grupie i nie boją wyrażać swoich opinii. Jednocześnie cała nasza kadra stanowi niezastąpione wsparcie w codziennym poznawaniu świata oraz własnych możliwości.

Poznaj nasze przedszkole i przekonaj się, że istnieje miejsce, do którego Twoja Pociecha może chodzić z przyjemnością! Zapraszamy również do innych placówek. Nasze przedszkola niepubliczne są dwujęzyczne i dostępne dla wszystkich, bez konieczności spełnienia dodatkowych kryteriów.

Niepubliczne przedszkole Bemowo – poznaj nas

Rozumiejąc dylematy współczesnych rodzin, chcemy, żeby nasze przedszkole prywatne odpowiadało potrzebom nie tylko dzieci. Dlatego też nasza placówka ma długie godziny otwarcia, które ułatwiają rodzicom ułożenie dogodnego dla siebie rozkładu dnia. Działamy od poniedziałku do piątku, od 7:00 do 18:00. Jesteśmy otwarci przez cały rok z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Pracujemy również w ferie i wakacje. Takiego komfortu nie zapewni Ci przedszkole publiczne.

Co więcej, nasze drugie przedszkole zlokalizowane tuż za rogiem rejonu Warszawa Bemowo przewiduje taką samą wysokość czesnego dla wszystkich dzieci, niezależnie od tego, ile trwa ich pobyt w placówce. Komfort tego rozwiązania jest tym większy, że w comiesięcznej opłacie ujęte jest już pełne wyżywienie oraz koszt zajęć dodatkowych (język angielski, rytmika, tańce, gimnastyka korekcyjna i ogólnorozwojowa) i organizowanych cyklicznie atrakcji (teatrzyki, koncerty, warsztaty, spotkania z ciekawymi gośćmi).

Z myślą o codziennym komforcie rodziców, a także w trosce o naszych Podopiecznych, przedszkole na ulicy Jana Kazimierza 35 funkcjonujące blisko dzielnicy Bemowo spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wyposażono je między innymi w monitoring oraz domofony i systemy zabezpieczeń, które uniemożliwiają osobom niepowołanym wejście do środka. Jednocześnie zadbano o wygląd i funkcjonalność wnętrz.  Przedszkole prywatne jest dostosowane do potrzeb dzieci. Sale dydaktyczne są jasne i przestronne, a ich wyposażenie odpowiada najwyższym normom jakości. Zarówno meble, jak i zabawki mają niezbędne atesty. Na podłogach znajduje się zaś antyalergiczna i antypoślizgowa wykładzina.

Prywatne przedszkole Bemowo

Przedszkole blisko dzielnicy Bemowo, szczególnie osiedla Jelonki – podobnie jak nasze przedszkole Wola, sprawuje opiekę nad dziećmi w wieku od 2,5 do czasu pójścia do szkoły. Prowadzimy również roczne przygotowanie przedszkolne dla 6-latków. Odbywa się ono na podobnych zasadach jak to w placówkach publicznych.

Wolne miejsca w przedszkolach – wciąż czekają! Jeśli chcesz poznać nas bliżej lub zapisać swoją Pociechę do jednej z naszej placówek, zapraszamy!