Pasowanie na Przedszkolaka

„Słońce świeci, wietrzyk wieje,

latek jeszcze mam niewiele.

Nóżką tupnę, w rączki klasnę,

jestem przedszkolakiem właśnie!”

 

Dzisiaj odbyło się bardzo ważne wydarzenie – niczym słońce, wszystkie buzie naszych milusińskich były szczęśliwe oraz rozpromienione, ponieważ odbyło się pasowanie na przedszkolaka. Podczas oficjalnej uroczystości, każde z dzieci poprzez dotknięcie ramienia ogromną kredką – uzyskało status przedszkolaka oraz otrzymało dyplom. Rozradowane dzieci rozpoczynają nowy etap w swoim życiu, w którym będą mogły nawiązać wartościowe znajomości z rówieśnikami i razem przeżywać wspólne przygody. Rodziców rozpierała duma, a nasze przedszkole zyskało właśnie więcej radości!

 

„Gdy dzieci są małe, daj im solidne korzenie. Gdy są duże, podaruj im skrzydła.”

 
ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI