Prywatne przedszkole Warszawa Wola

Przedszkole Bajeczka to niepubliczne przedszkole na Woli, kt├│re powsta┼éo z my┼Ťl─ů o dzieciach i ich potrzebach. Stanowi przyjazn─ů, pe┼én─ů ┼╝ycia przestrze┼ä, gdzie przy wsparciu wykwalifikowanej kadry Najm┼éodsi mog─ů odkrywa─ç siebie, poznawa─ç ┼Ťwiat, nawi─ůzywa─ç relacje oraz rozwija─ç swoje pasje i mocne strony. Do tego dobrze wiemy, ┼╝e ka┼╝de dziecko jest wyj─ůtkowe i niepowtarzalne, a tak┼╝e jak r├│┼╝ne mog─ů by─ç ich marzenia i cele, oraz drogi, kt├│rymi chc─ů je osi─ůgn─ů─ç. Dlatego te┼╝, maj─ůc to wszystko na uwadze, w naszej pracy stawiamy przede wszystkim na indywidualne podej┼Ťcie. Daje to nam t─Ö wspania┼é─ů mo┼╝liwo┼Ť─ç, ┼╝e o ka┼╝dego Podopiecznego mo┼╝emy zatroszczy─ç si─Ö najlepiej, jak potrafimy, i tak, jak ono tego potrzebuje. Ju┼╝ teraz przekonaj si─Ö, ┼╝e przedszkole na Woli stanowi najlepszy wyb├│r, jakiego mo┼╝esz dokona─ç, z my┼Ťl─ů o Swojej Pociesze!

Niepubliczne przedszkole

Przedszkole prywatne to komfort nie tylko dla dzieci, ale i ich rodzic├│w. To w┼éa┼Ťnie w odpowiedzi na ich potrzeby wyd┼éu┼╝yli┼Ťmy godziny otwarcia plac├│wki, przez co s─ů one bardziej przyjazne ni┼╝ cho─çby te, kt├│re przewa┼╝nie maj─ů przedszkola publiczne. ┬áBajeczka dzia┼éa przez ca┼éy rok, od poniedzia┼éku do pi─ůtku, w godzinach 7:00ÔÇô18:00. Wyj─ůtkiem s─ů dni ustawowo wolne od pracy. Nie mamy przerwy zimowej ani nie zamykamy plac├│wki w wakacje.

Jednocze┼Ťnie przedszkole przewiduje tak─ů sam─ů wysoko┼Ť─ç czesnego dla wszystkich dzieci, niezale┼╝nie od tego, czy przebywaj─ů w plac├│wce mniej ni┼╝ 6 godzin, czy ca┼éy dzie┼ä. To du┼╝y komfort szczeg├│lnie dla tych rodzic├│w i opiekun├│w, kt├│rzy nie zawsze maj─ů mo┼╝liwo┼Ť─ç wychodzenia z pracy o tej samej porze. Dodatkowym udogodnieniem dla rodzic├│w ÔÇô kt├│rych dzieci b─Öd─ůce rodze┼ästwem, ucz─Öszczaj─ů do tej samej plac├│wki ÔÇô jest oferowana zni┼╝ka w wysoko┼Ťci 100 z┼é za ka┼╝de.

Rekrutacja do przedszkola odbywa si─Ö przez ca┼éy rok w ramach wolnych miejsc. Zapisy prowadzone s─ů bezpo┼Ťrednio w naszych plac├│wkach ÔÇô przedszkole zlokalizowane: Warszawa┬á Wola oraz drugie przedszkole blisko dzielnicy Bemowo) ÔÇô i dotycz─ů dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Prywatne przedszkole Wola

Przedszkole Bajeczka spe┼énia wszelkie wymogi prawa krajowego oraz Unii Europejskiej. Dysponujemy przestrzennymi, s┼éonecznymi salami dydaktycznymi oraz specjalnie przystosowanymi do potrzeb dzieci toaletami. Wszystkie pomieszczenia s─ů wy┼éo┼╝one antypo┼Ťlizgow─ů oraz antyalergiczn─ů wyk┼éadzin─ů pod┼éogow─ů przeznaczon─ů specjalnie do plac├│wek przedszkolnych.

W trosce o bezpiecze┼ästwo naszych Podopiecznych zadbali┼Ťmy tak┼╝e o nowoczesne systemy bezpiecze┼ästwa. Ka┼╝de z naszych przedszkoli jest wyposa┼╝one w domofony oraz sta┼éy monitoring, kt├│ry obejmuje swoim zasi─Ögiem r├│wnie┼╝ ogr├│d z placem zabaw. Ten z kolei urz─ůdzono z wykorzystaniem atestowanych zabawek przystosowanych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Co wi─Öcej, przedszkole jest po┼éo┼╝one z dala od zgie┼éku ulic i spalin, w otoczeniu zieleni, a tym samym zapewnia odpowiedni komfort nauki, zabawy oraz odpoczynku.

Przedszkole dwuj─Özyczne Warszawa Wola

Przedszkole niepubliczne na warszawskiej Woli to plac├│wka dwuj─Özyczna, polsko-angielska. Umo┼╝liwia dzieciom sta┼éy kontakt z drugim j─Özykiem, stanowi─ůc przy tym naturalny wst─Öp do wieloj─Özyczno┼Ťci na co dzie┼ä. Zaj─Öcia z angielskiego maj─ů charakter zabawy, a ich forma ma za zadanie:

• wspom├│c rozw├│j kompetencji komunikacyjnej dziecka,
  • wdra┼╝a─ç dziecko do pracy w grupie,
  • rozwija─ç wra┼╝liwo┼Ť─ç oraz zdolno┼Ťci tw├│rcze,
  • umacnia─ç wiar─Ö we w┼éasne si┼éy i w mo┼╝liwo┼Ťci.

J─Özyk angielski jest prowadzony przez profesjonalnego lektora z przygotowaniem pedagogicznym i ponad 10-letnim sta┼╝em pracy z dzie─çmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Czas trwania zaj─Ö─ç uzale┼╝niony jest od wieku grupy.

Przedszkole dwuj─Özyczne, dzi─Öki swojej specyfice, stanowi doskona┼é─ů inwestycj─Ö w przysz┼éo┼Ť─ç. Ju┼╝ teraz sprawd┼║ nasz─ů ofert─Ö i odkryj zalety naszej plac├│wki!