Prywatne – niepubliczne przedszkole Warszawa Wola

Przedszkole Bajeczka to niepubliczne przedszkole na Woli, które powstało z myślą o dzieciach i ich potrzebach. Stanowi przyjazną, pełną życia przestrzeń, gdzie przy wsparciu wykwalifikowanej kadry Najmłodsi mogą odkrywać siebie, poznawać świat, nawiązywać relacje oraz rozwijać swoje pasje i mocne strony. Do tego dobrze wiemy, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne, a także jak różne mogą być ich marzenia i cele, oraz drogi, którymi chcą je osiągnąć. Dlatego też, mając to wszystko na uwadze, w naszej pracy stawiamy przede wszystkim na indywidualne podejście. Daje to nam tę wspaniałą możliwość, że o każdego Podopiecznego możemy zatroszczyć się najlepiej, jak potrafimy, i tak, jak ono tego potrzebuje. Już teraz przekonaj się, że przedszkole na Woli stanowi najlepszy wybór, jakiego możesz dokonać, z myślą o Swojej Pociesze!

Niepubliczne przedszkole na Woli

Przedszkole prywatne to komfort nie tylko dla dzieci, ale i ich rodziców. To właśnie w odpowiedzi na ich potrzeby wydłużyliśmy godziny otwarcia placówki, przez co są one bardziej przyjazne niż choćby te, które przeważnie mają przedszkola publiczne.  Bajeczka działa przez cały rok, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00–18:00. Wyjątkiem są dni ustawowo wolne od pracy. Nie mamy przerwy zimowej ani nie zamykamy placówki w wakacje.

Jednocześnie przedszkole przewiduje taką samą wysokość czesnego dla wszystkich dzieci, niezależnie od tego, czy przebywają w placówce mniej niż 6 godzin, czy cały dzień. To duży komfort szczególnie dla tych rodziców i opiekunów, którzy nie zawsze mają możliwość wychodzenia z pracy o tej samej porze. Dodatkowym udogodnieniem dla rodziców – których dzieci będące rodzeństwem, uczęszczają do tej samej placówki – jest oferowana zniżka w wysokości 100 zł za każde.

Rekrutacja do przedszkola odbywa się przez cały rok w ramach wolnych miejsc. Zapisy prowadzone są bezpośrednio w naszych placówkach – przedszkole zlokalizowane: Warszawa  Wola oraz drugie przedszkole blisko dzielnicy Bemowo) – i dotyczą dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Prywatne przedszkole Wola

Przedszkole Bajeczka spełnia wszelkie wymogi prawa krajowego oraz Unii Europejskiej. Dysponujemy przestrzennymi, słonecznymi salami dydaktycznymi oraz specjalnie przystosowanymi do potrzeb dzieci toaletami. Wszystkie pomieszczenia są wyłożone antypoślizgową oraz antyalergiczną wykładziną podłogową przeznaczoną specjalnie do placówek przedszkolnych.

W trosce o bezpieczeństwo naszych Podopiecznych zadbaliśmy także o nowoczesne systemy bezpieczeństwa. Każde z naszych przedszkoli jest wyposażone w domofony oraz stały monitoring, który obejmuje swoim zasięgiem również ogród z placem zabaw. Ten z kolei urządzono z wykorzystaniem atestowanych zabawek przystosowanych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Co więcej, przedszkole jest położone z dala od zgiełku ulic i spalin, w otoczeniu zieleni, a tym samym zapewnia odpowiedni komfort nauki, zabawy oraz odpoczynku.

Przedszkole dwujęzyczne Warszawa Wola

Przedszkole niepubliczne na warszawskiej Woli to placówka dwujęzyczna, polsko-angielska. Umożliwia dzieciom stały kontakt z drugim językiem, stanowiąc przy tym naturalny wstęp do wielojęzyczności na co dzień. Zajęcia z angielskiego mają charakter zabawy, a ich forma ma za zadanie:

• wspomóc rozwój kompetencji komunikacyjnej dziecka,
  • wdrażać dziecko do pracy w grupie,
  • rozwijać wrażliwość oraz zdolności twórcze,
  • umacniać wiarę we własne siły i w możliwości.

Język angielski jest prowadzony przez profesjonalnego lektora z przygotowaniem pedagogicznym i ponad 10-letnim stażem pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Czas trwania zajęć uzależniony jest od wieku grupy.

Przedszkole dwujęzyczne, dzięki swojej specyfice, stanowi doskonałą inwestycję w przyszłość. Już teraz sprawdź naszą ofertę i odkryj zalety naszej placówki!