Prywatne przedszkole Warszawa ÔÇô blisko dzielnicy Bemowo

Niepubliczne przedszkole Bajeczka (zlokalizowane bli┼╝ej warszawskiej dzielnicy Bemowo) na ulicy Jana Kazimierza 35 to miejsce pe┼éne rado┼Ťci i dzieci─Öcego ┼Ťmiechu. Powsta┼ée z my┼Ťl─ů o Najm┼éodszych doskonale trafia w ich potrzeby. Podobnie jak nasze drugie przedszkole, tworzy bezpieczn─ů przestrze┼ä, gdzie najm┼éodsi mog─ů odkrywa─ç siebie, ─çwiczy─ç nowe umiej─Ötno┼Ťci, nawi─ůzywa─ç przyja┼║nie, rozwija─ç pasje i mocne strony, czy poznawa─ç ca┼éy otaczaj─ůcy je ┼Ťwiat. A wszystko to pod okiem wspania┼éej kadry, kt├│ra sprawia, ┼╝e ka┼╝dy dzie┼ä mija w magicznej atmosferze.

Przedszkole po┼éo┼╝one jest nieopodal dzielnicy Warszawa Bemowo i mo┼╝e poszczyci─ç si─Ö wysoko wykwalifikowanym, zaanga┼╝owanym zespo┼éem, kt├│ry dobrze zna i rozumie potrzeby swoich Podopiecznych. Pracuj─ůcy w plac├│wce pedagodzy s─ů otwarci, serdeczni i wra┼╝liwi, przez co potrafi─ů zdoby─ç sympati─Ö ka┼╝dego dziecka. Ich przyjazna, pe┼éna szacunku postawa oraz pozytywne nastawienie sprawiaj─ů, ┼╝e Najm┼éodsi czuj─ů si─Ö swobodnie w grupie i nie boj─ů wyra┼╝a─ç swoich opinii. Jednocze┼Ťnie ca┼éa nasza kadra stanowi niezast─ůpione wsparcie w codziennym poznawaniu ┼Ťwiata oraz w┼éasnych mo┼╝liwo┼Ťci.

Poznaj nasze przedszkole i przekonaj si─Ö, ┼╝e istnieje miejsce, do kt├│rego Twoja Pociecha mo┼╝e chodzi─ç z przyjemno┼Ťci─ů! Zapraszamy r├│wnie┼╝ do innych plac├│wek. Nasze przedszkola niepubliczne s─ů dwuj─Özyczne i dost─Öpne dla wszystkich, bez konieczno┼Ťci spe┼énienia dodatkowych kryteri├│w.

Niepubliczne przedszkole ÔÇô poznaj nas

Rozumiej─ůc dylematy wsp├│┼éczesnych rodzin, chcemy, ┼╝eby nasze przedszkole prywatne odpowiada┼éo potrzebom nie tylko dzieci. Dlatego te┼╝ nasza plac├│wka ma d┼éugie godziny otwarcia, kt├│re u┼éatwiaj─ů rodzicom u┼éo┼╝enie dogodnego dla siebie rozk┼éadu dnia. Dzia┼éamy od poniedzia┼éku do pi─ůtku, od 7:00 do 18:00. Jeste┼Ťmy otwarci przez ca┼éy rok z wyj─ůtkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Pracujemy r├│wnie┼╝ w ferie i wakacje. Takiego komfortu nie zapewni Ci przedszkole publiczne.

Co wi─Öcej, nasze drugie przedszkole zlokalizowane tu┼╝ za rogiem rejonu Warszawa Bemowo przewiduje tak─ů sam─ů wysoko┼Ť─ç czesnego dla wszystkich dzieci, niezale┼╝nie od tego, ile trwa ich pobyt w plac├│wce. Komfort tego rozwi─ůzania jest tym wi─Ökszy, ┼╝e w comiesi─Öcznej op┼éacie uj─Öte jest ju┼╝ pe┼éne wy┼╝ywienie oraz koszt zaj─Ö─ç dodatkowych (j─Özyk angielski, rytmika, ta┼äce, gimnastyka korekcyjna i og├│lnorozwojowa) i organizowanych cyklicznie atrakcji (teatrzyki, koncerty, warsztaty, spotkania z ciekawymi go┼Ť─çmi).

Z my┼Ťl─ů o codziennym komforcie rodzic├│w, a tak┼╝e w trosce o naszych Podopiecznych, przedszkole na ulicy Jana Kazimierza 35 funkcjonuj─ůce blisko dzielnicy Bemowo spe┼énia najwy┼╝sze standardy bezpiecze┼ästwa. Wyposa┼╝ono je mi─Ödzy innymi w monitoring oraz domofony i systemy zabezpiecze┼ä, kt├│re uniemo┼╝liwiaj─ů osobom niepowo┼éanym wej┼Ťcie do ┼Ťrodka. Jednocze┼Ťnie zadbano o wygl─ůd i funkcjonalno┼Ť─ç wn─Ötrz.┬á Przedszkole prywatne jest dostosowane do potrzeb dzieci. Sale dydaktyczne s─ů jasne i przestronne, a ich wyposa┼╝enie odpowiada najwy┼╝szym normom jako┼Ťci. Zar├│wno meble, jak i zabawki maj─ů niezb─Ödne atesty. Na pod┼éogach znajduje si─Ö za┼Ť antyalergiczna i antypo┼Ťlizgowa wyk┼éadzina.

Niepubliczne przedszkole

Przedszkole blisko dzielnicy Bemowo, szczeg├│lnie osiedla Jelonki ÔÇô podobnie jak nasze przedszkole Wola, sprawuje opiek─Ö nad dzie─çmi w wieku od 2,5 do czasu p├│j┼Ťcia do szko┼éy. Prowadzimy r├│wnie┼╝ roczne przygotowanie przedszkolne dla 6-latk├│w. Odbywa si─Ö ono na podobnych zasadach jak to w plac├│wkach publicznych.

Wolne miejsca w przedszkolach ÔÇô wci─ů┼╝ czekaj─ů! Je┼Ťli chcesz pozna─ç nas bli┼╝ej lub zapisa─ç swoj─ů Pociech─Ö do jednej z naszej plac├│wek, zapraszamy!