Opłaty i rekrutacja do przedszkola

Aby zapisać dziecko do przedszkola, zapraszamy do naszych placówek.
1. Ul. Ordona 7B lok. U6 01-234 Warszawa Wola
2. Ul. Jana Kazimierza 35 lok. UH3 01-248 Warszawa Wola

 

Jakie są opłaty w przedszkolu

• Czesne miesięczne ul. Jana Kazimierza 35 lok. UH03  – 1850 zł (cena zawiera wyżywienie i całą poniższą ofertę)

• Czesne miesięczne ul. Ordona 7b lok. U6  – 1950 zł (cena zawiera wyżywienie i całą poniższą ofertę).

• Oplata administracyjna – 450 zł

 

Opłaty przyjmowane są gotówką w kasie przedszkola lub przelewem na rachunek bankowy.

 

Rekrutacja do przedszkola Warszawa

Wybór odpowiedniego przedszkola dla dziecka jest decyzją zbyt ważną, by zostawiać ją przypadkowi. Nie ma więc co czekać na ostatnią chwilę, do momentu aż skończą się wolne miejsca w przedszkolach! Warszawa nie dość, że dysponuje ich ograniczoną liczbą, to jeszcze z czasem dostępność do nich staje się coraz mniejsza.

Rekrutacja do przedszkola Bajeczka na Woli już trwa! Nasze placówki znajdują się w zacisznych, otoczonych zielenią miejscach. Położone z dala od ulicznych hałasów i zanieczyszczeń tworzą przyjazną oraz bezpieczną przestrzeń, w której każde dziecko czuje się komfortowo. Z kolei kolorowe, estetyczne wnętrza przemawiają do wyobraźni Najmłodszych oraz inspirują ich do samodzielnego odkrywania świata i wspaniałej zabawy. Specjalnie z myślą o ich potrzebach zagospodarowaliśmy także przyległy ogród. Został on wyposażony w atestowane urządzenia do zabawy na wolnym powietrzu, które spełniają obowiązujące wymogi bezpieczeństwa.

Rekrutacja do przedszkoli (Warszawa Wola) odbywa się w miarę wolnych miejsc. Zapisu dziecka można dokonać osobiście, bezpośrednio w wybranej przez siebie placówce. Na wszystkich chętnych czeka bogata oferta dostępna bez żadnych dodatkowych opłat. W cenie czesnego dzieci otrzymują całodzienne wyżywienie, a także mają organizowane zajęcia dodatkowe oraz różnorodne atrakcje:

  • język angielski,
  • język hiszpański – wybrane placówki,
  • rytmika,
  • tańce,
  • gimnastyka korekcyjna i ogólnorozwojowa,
  • warsztaty,
  • teatrzyki,
  • koncerty,
  • spotkania z ciekawymi gośćmi,
  • cykliczne wycieczki – dzieci mogą zobaczyć między innymi farmę dyń, zoo lub inne atrakcje, które będą wspólnie ustalone z rodzicami.

Realizujemy także profilaktykę logopedyczną.

Wolne miejsca w przedszkolu

Wolne miejsca w przedszkolach w Warszawie czekają na wszystkie dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. U nas wszyscy są tak samo mile widziani. Nie prowadzimy żadnej selekcji, a jedynym naszym kryterium jest kolejność zapisu. Co więcej, stawiamy na przyjazną adaptację. W jej trakcie dopasowujemy się do tempa wdrażającego się dziecka, dzięki czemu cały proces przebiega łagodnie także dla rodzica.

Rekrutacja do przedszkoli Warszawie obejmuje także dzieci, które rocznikowo mają 6 lat i we wrześniu następnego roku pójdą do pierwszej klasy. Realizowane przez nas obowiązkowe roczne przygotowanie przedszkolne odbywa się na podobnych zasadach, jak to dostępne w placówkach publicznych i jest z nim równoważne. Mając więc wybór, zapewnij swojemu dziecku szansę spędzenia wspaniałego roku pod opieką wykwalifikowanej kadry, która mądrze i odpowiedzialnie je wspiera na każdym etapie rozwoju.

Aktualnie można nas znaleźć w dwóch miejscach. Sprawdź: Przedszkole (Warszawska Wola) ul Ordona 7B oraz przedszkole blisko Bemowa Jana Kazimierza 35. Już dzisiaj zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty!

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy do kontaktu