Przedstawienie teatralne „Pinokio”

W dzisiejszym dniu nasze Motylki” i Sówki” uczestniczyły w przedstawieniu teatralnym Pinokio”. Bajka opowiadała o drewnianym pajacyku, który chciał zostać prawdziwym chłopcem i chodzić do szkoły. Ostatecznie Pajacyk zrozumiał, że starszym należy się szacunek, a kłamstwo ma krótkie nogi.     cz.7   W ramach warsztatów plastycznych Sówki” wraz z ciocią Anitą wykonały z masy solnej jeże, które zamieszkały w przedszkolnym kąciku przyrodniczym.   cz.8   Jak co miesiąc i dziś gościliśmy w przedszkolu artystów z Filharmonii Narodowej. Koncert Za rogatką grand zabawa” zabrał nas do przedwojennych miast: Warszawy, Wilna oraz Lwowa. Dzieci zapoznały się z piosenkami, balladami, zabawami oraz instrumentami z tamtych czasów. Przedszkolaki przekonały się, że za pomocą kulek i kapelusza można się świetnie bawić, a pokrywki czasem służą też do grania.

ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI